Құрметті сайт қонақтары!

Біз Сіздерді  шаруашылық жүргізу құқығындағы  «Сайрам аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ресми сайтына кіргеніңіз үшін, өте қуаныштымыз

Бұл жерде біздің мекеме жайында, медицина мамандары мен қамтамасыз етілген медициналық технологиялық жабдықтармен танысып, қажетті анықтамалық сипаттағы ақпараттар мен медициналық және әлеуметтік-психологиялық көмекті сапалы, қолжетімді, мерзімінде көрсетуге мүмкіндік туып отыр.

Сіздер медициналық көмек көрсету тәртібі, әр түрлі ауруларды алдын алу жөнінде кеңес беру және салауатты өмір салты туралы тиімді ақпарат, сондай-ақ жолдаған мүдделі сауалдарыңызға жауап алуларыңызға мүмкіндік болады. Сіздердің денсаулықтарыңызды сақтау үшін мекеме қызметкелерінің жеткілікті тәжирібісі және барлық мүмкіншіліктері бар.

Біз Сіздердің сенімдеріңізді ақтау үшін барлық мүмкіншіліктердді жасауға дайынмыз.

Сіздерге зор денсаулық, жұмыста табыс, береке және жақсылықты тілейміз!

БІЗДІҢ МИССИЯ:

Персоналдың кәсібилігімен үйлесетін жоғары сапалы көпсалалы медициналық қызметтерді ұсыну арқылы аймақ тұрғындарының денсаулығын жақсарту, пациенттердің қажеттіліктерін барынша қанағаттандыратын заманауи медициналық технологияларды қолдану.

КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕ:

Клиникалық тәжірибені, алдынғы қатарлы медициналық технологияларды интеграциялау және үнемі дамып келе жатқан бәсекелестік ортада кәсіпорынның экономикалық рентабельдігін қамтамасыз ету арқылы заманауи медициналық ұйымға айналу.

Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының ШЖҚ « Сайрам аудандық  орталық ауруханасы» МКК Сайрам ауданы тұрғындарына алғашқы медициналық-санитарлық көмек және мамандандырылған медициналық көмек көрсетіп келеді.

Ауруханаға бекітілген тұрғындар саны – 134100, оның ішінде 14 жасқа дейінгі балалар – 49304, жасөспіріімдер - 6952, ересектер -77845, фертильді жастағы әйелдер саны – 30906.

Бүгінгі таңда Сайрам аудандық  орталық ауруханасы құрамында 434 төсек орындық тәуліктік стационар жұмыс атқаруда:

Терапия -31 , кардиология -32 , хирургия -41 , травматология - 60, педиатрия – 35, инфекция – 35, неврология - 45, инсульт орталығы - 20, перзентхана – 80, гинекология – 35, Қарамұрт бөлімшесі – 20,  еректер және балалар реанимациясы.

Амбулаторлық көмек

Аурухана құрамында:  аудандық емхана, 3 алғашқы медициналық санитарлық көмек орталығы, 6 дәрігерлік амбулатория, 9 фельдшерлік- акушерлік тіректері, 6 медициналық тіректер  медициналық қызмет көрсетуде.

Аудан тұрғындарының стационарлық көмекке болған талабын қанағаттандыру мақсатында аз қаражат талап ететін күндізгі стационарларды көбейту мәселелеріде қолға алынған. Бүгінгі таңда аурухана және оның құрылымдық бөлімшелері бойынша 125 төсек орындық күндізгі стационар жұмыс атқаруда.

30 қараша 2018

Закуп «лекарственных средств профилактических (иммунобиологических, диагностических, дезинфицирующих) препаратов, изделий медицинского назначения» по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на 2018 год

Государственное коммунальное предприятие на Праве хозяйственного ведения «Сайрамская центральная районная больница» Управление здравоохранения Туркестанской области объявляет о проведении закупа способом запроса ценовых предложений: Закуп «лекарственных средств профилактических (иммунобиологических, диагностических, дезинфицирующих) препаратов, изделий медицинского назначения» по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на 2018 год.

1. наименование и адрес организатора закупа: ГКП на ПХВ "Сайрамская центральная районная больница" УЗ  Туркестанской области , адрес: Туркестанской области, Сайрамский район, ул.Б.Кистаубаева 11А
  2. наименования «лекарственных средств профилактических (иммунобиологических, диагностических, дезинфицирующих) препаратов, изделий медицинского назначения», а также объем закупа, место поставки, сумма, выделенная для закупа по каждому товару - в соответствии с приложением к объявлению;
  3. сроки и условия поставки - в соответствии с приложением к объявлению;
  4. место представления (приема) документов и окончательный срок подачи ценовых предложений: в срок до 15-00 часов 10 декабря 2018 года включительно по адресу Туркестанский область, Сайрамский район, с.Аксукент, ул.Кистаубаева б/н, кабинет государственных закупок;
  5. дата, время и место вскрытия конвертов с ценовыми предложениями: 17-00 часов 10 декабря 2018 года по адресу Туркестанский область, Сайрамский район,с.Аксукент, ул.Б.Кистаубаева 11А, кабинет государственных закупок;

Скачать: Заявка на мед инструмент